Palenie Papierosów Ruins Swój Wygląd

Jeśli wiedząc, że palenie sprawia, że wewnątrz ciała nie wystarczy, aby zmotywować cię zostawić, wziąć pod uwagę, że zadaje obrażenia swojego wyglądu. Długotrwałe palenie powoduje duże szkody na wygląd swoich włosów, zębów, skóry i wiele innych.

Palenie daje cienie pod oczami

Badania pokazują, że palacze nie spać tak samo mocno, jak i niepalących, a gdy nie masz wystarczająco dużo snu, możesz uszkodzić swój wygląd na wiele różnych sposobów. Jednym z najbardziej szybkich i widocznych efektów ubocznych mniej snu ciemne kręgi pod oczami. Na razie nie można pozbyć się tego przyzwyczajenia i zacząć łowić więcej ззз, wypróbuj te wskazówki na makijaż, aby pomóc ci wyglądać bardziej wypoczęty.

Ty podnosisz swój ryzyko łuszczycy

Mimo, że ludzie, którzy nigdy nie brał w ręce papierosa zarazić łuszczycą, palenie zwiększa ryzyko, badania pokazują. Jeśli palisz paczkę dziennie, twoje szanse na uzyskanie wzrost łuszczycy na 20 procent. Jeśli palisz w tym oczywiście już ponad 11 lat, ryzyko pojawienia się łuszczycy zwiększa się o 60 procent. Aby uniknąć tej choroby, która powoduje łuszczenie się skóry, czerwony, plamisty, i łuszczenie się, zgasić papierosa.

Twoje zęby są żółte

Prawdopodobnie już wiesz, to wszystko, co musisz zrobić, to patrzeć w lustro. Nikotyna w papierosach głęboko zepsute zęby żółte, a z czasem może nawet przekształcić je brązowy. Aby zrobić gorzej, tytoń w papierosach może doprowadzić do stanu zapalnego dziąseł przez osłabienie tkanek miękkich i kości, zębów. Tak, że nie tylko twoje zęby stają się ciemno-żółty kolor, mogą nawet spaść z upływem czasu. Oto kilka wskazówek, aby pomóc upiększyć swój uśmiech.

Twoja skóra będzie wyglądać nudne

Jednym z najczęstszych sposobów palenia wpływa na twój wygląd, przekształcając cętkowana skóra, szara, i w ogóle nic nie znaczące. Palenie wyczerpuje zapasy składników odżywczych, w tym witaminy C, które działają do odzyskiwania i ochrony skóry zniszczonej, nikotyna hamuje przepływ krwi, i dym papierosowy wypełnił których tlenek węgla, który wypiera tlen w skórę. Wszystkie te efekty, wraz z nienaturalne przebarwienia i suchość skóry. Oto kilka produktów, aby dodać do swojej diety dla pięknej skóry.

Można uzyskać brodawki

Wpływ palenia nawet spaść poniżej pasa. Po testach prawie 60 000 kobiet, naukowcy doszli do wniosku, że palenie sprawia, że ich aktywne seksualnie osoby są bardziej podatne na zakażenia HPV, w tym brodawki narządów płciowych, które wychodzą razem z nim. Nawet jeśli przyjąć liczbę partnerów seksualnych w rachunku, badanie wykazało, że kobiety, które palą, są cztery razy bardziej prawdopodobne, brodawki narządów płciowych, prawdopodobnie dlatego, że nikotyna tłumi działanie układu odpornościowego. Dowiedzieć się prawdy o tych mitach HPV.

Ty podnosisz swój ryzyko zaćmy

Umieszczenie stresu oksydacyjnego na oczy soczewki, palenie znacznie zwiększa ryzyko rozwoju zaćmy aż o 22 proc. Szwedzcy naukowcy odkryli, że nawet po rzuceniu palenia ryzyko są zapisywane. Więcej o tych ważnych chorób oczu lekarze najpierw znaleźć.

Może pojawić się rozstępy

Choć każdy człowiek może rozwijać się rozstępy w wyniku szybkiej utraty masy ciała lub zysku, palenie sprawia, że rozstępy znacznie bardziej prawdopodobne. Nikotyna w papierosach uszkodzeń tkanki łącznej i włókien w skórze, powodując osłabienie skóry z niewystarczającą elastycznością. W rezultacie, palacze mają więcej szans zobaczyć srebrzyste smugi wzdłuż mojego uda, ponieważ ich skóra nie jest wystarczająco silne, aby być napięta z wahaniami wagi. Oto, eks-palacze wykazują, że im pomógł rzucić palenie na zawsze.

Twoje włosy będą wyglądać mniej pełnej

Palacze mają zwykle cienkie, słabe włosy, ponieważ toksyczne substancje chemiczne w dymie uszkadzają DNA mieszków włosowych. Papierosy produkujemy również komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki, które nie tylko sprawiają, że włosy cienkie i kruche, ale i przekształcić go szary. W jednym z badań, mężczyźni, którzy palą, dwa razy częściej i w ogóle do utraty włosów.

Będziesz wyglądać starzej niż w rzeczywistości

Palacze niesławny dla rozwoju drobnych linii wokół ich ust w wyniku skurcz oddychać, ale obrażenia nie kończą. Nikotyny w papierosach, osłabia skórę, co prowadzi do przedwczesnego powstawania zmarszczek w wielu dziedzinach, w tym czoło, oczy, szyję i klatkę piersiową. Eksperci ostrzegają, że palenie tytoniu przyspiesza starzenie się tak gwałtownie, że nawet młodzi palacze wyglądają średnio o dwa lata starszy, niż byłoby inaczej. (Tutaj znajdziesz produkty, które pomogą ci wyglądać młodziej.)

Pierś może sag

Jako tłumienia apetytu, palenie odbija się na organizmie, powodując wychudzony, szczupły wygląd, a także do zmiany swojego ciała, powodując zwiotczenie piersi. Palenie zwiększa szybkość, z jaką skóra traci swoją elastyczność, dlatego ważony takich dziedzinach, jak piersi i pach będzie znacznie bardziej zwisać.

Będziesz rozwijać przebarwień

Palenie od dawna wiążą się z rozwojem raka skóry, ale badania pokazują również, że palacze są bardziej narażone na rozwój widocznych przebarwień. Palenie osłabia skórę i pozbawia jej niezbędnych składników odżywczych. Oto kilka sposobów, można znikać przebarwienia w warunkach domowych.

Twoje paznokcie będą żółkną

W dodatku do przebarwienia zębów, palących paznokcie i nawet palce żółkną dzięki papierosami tytoniowymi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *