Jak pozbyć się worki pod oczami i linii

Przyczyny starzenia się skóry stają się coraz cieńszy, i mniej elastyczne, w wyniku czego w linii, zgodnie z CNN zdrowie. Proces starzenia się i osłabia mięśnie wokół oczu, dzięki czemu zwykły tłuszcz, który pomaga utrzymać oczy, aby przenieść się na dolne powieki i powodować obrzęk. Kiedy płyn jest dozwolone gromadzić się w tej przestrzeni, pojawienie się worków pogorszeniu. Pod oczami worki i linii, zazwyczaj są defektem kosmetycznym i często jest symptomem głównym problemem medycznym. Zmniejszenie pojawienie się worków pod oczami i linii, zazwyczaj wymaga domowego leczenia, a nie interwencji medycznej.

jego reklama będzie się kończyć w 8

Worki Pod Oczami

Krok 1

Zastosować zimną, wilgotną gąbką na twoich oczach, stosując lekki nacisk. Fajne wilgotne torebki herbaciane, schłodzone łyżeczki, plasterki ogórka i fajne oczu maski służą do tego samego celu, jak zimny kompres.

Krok 2

Poprawić swój sen. Większość dorosłych ludzi trzeba średnio siedem-osiem godzin snu każdej nocy, według CNN zdrowie.

Krok 3

Podnieść głowę swojego łóżka. Korzystając z dodatkową poduszkę i podpierając głowę swojego materaca pomoże zatrzymać płyny od zabudowy pod oczami, podczas snu. Możesz także spróbować noclegów sześciu-calowe drewniane klocki pod twoją poduszką.

Krok 4

W leczeniu alergii. Alergii odgrywają ważną rolę w worki pod oczami, związane z zaczerwienienie i swędzenie. Unikaj alergenów lub użyć lek przeciwhistaminowy, aby zmniejszyć obrzęk.

Krok 5

Zmniejsz spożycie soli. Retencja płynów, od nadmiernego spożycia soli może spowodować obrzęk pod oczami.

Krok 6

Ukryć worki pod oczami za pomocą консилера. Najlepiej użyć odcień ciemniejszy niż twój fundacja pod oczami. Jasne odcienie podkreślą torby. Zwrócić uwagę na swoje irysy i worki pod oczami, trochę хайлайтера na wewnętrzny kącik oka.

Pod Liniami Oczu

Krok 1

Nakładać krem do oczu i żel przed snem i rano. Nonmoisturized skóra wysycha i powoduje, że komórki skóry kurczą się, co prowadzi do cienkich linii i zmarszczek.

Krok 2

Stosować środki do pielęgnacji skóry, które zawierają krem do opalania. Upewnij się, że twoje produkty do pielęgnacji skóry chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB SPF 15 lub więcej, zaleca ekspertów na CNN zdrowie. To chroni delikatną skórę wokół oczu przed uszkodzeniem przez promienie słoneczne, co powoduje wygładzenie zmarszczek.

Krok 3

Rzucić palenie. Jak czytamy na stronie CNN zdrowie, można poprawić swój odcień skóry i tekstury, a także zapobieganie rozwoju przyszłych zmarszczek, rezygnacji z palenia.

Porady

  • Wiele operacji kosmetycznych dostępne są na worki pod oczami i linii. Jeśli metod omówionych tutaj nie są skuteczne, udać się do dermatologa lub chirurga plastycznego o twoich możliwości. Większość firm ubezpieczeniowych nie obejmuje operacji kosmetycznych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *